Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tisíc a jedna noc

23. 4. 2011

Tisíc a jedna noc: Šeherezáda a Onur
zdroj: TV Nova Tisíc a jedna noc: Šeherezáda a Onur

Romantický seriál turecké produkce, který v Evropě nadchl již miliony diváků, začíná na Nově! Na televizních obrazovkách se objeví každy den od ponděli do pátku v 17.30hodin .

http://nd04.jxs.cz/727/519/1f18003ec9_73275466_o2.jpgKdyž byl úspěšný, přitažlivý a na pohled drsný podnikatel Onur Aksal ještě malý, netušil, že kniha jeho nejoblíbenějších pohádek Tisíc a jedna noc předznamená jeho osud a osud jeho životní lásky. Onur rozhodně nemá srdce z kamene, ale ani nestřídá ženy jako na běžícím pásu, přestože už mu není dvacet a jeho matka Peride by si velmi přála, aby konečně založil rodinu a zplodil dědice rodinného majetku. Je stále ještě svobodný a nechává se zcela pohltit prací. Pak ale do jeho života nečekaně vstoupí mladá a talentovaná architektka Šeherezáda a Onur náhle spatří svůj bezútěšný a jednotvárný život ve skutečných barvách a zatouží po změně.

http://img.aktualne.centrum.cz/372/69/3726966-turecka-telenovela-tisic-a-jedna-noc.jpgKromě toho, že je krásná, moudrá a velmi šikovná, však o ní neví vůbec nic. Netuší, s jak těžkým životním osudem statečně a úplně sama zápasí kráska, o níž sní i ve dne s otevřenýma očima. Že po tragické smrti milovaného manžela Ahmeda zůstala úplně sama a pro svého pětiletého nemocného synka Kaana by udělala všechno na světě. Jen kvůli němu nakonec dokáže překousnout ponížení a zapomenout na svou hrdost, která byla vždy její největší výsadou, a stráví s Onurem noc pro peníze, které nutně potřebuje, aby zachránila synův život.
Onur si až velmi dobře uvědomuje, že jeho horoucí touhou spalované srdce patří už navždy této krásné a hrdé ženě, kterou nedokázal zlomit ani nepřiměřeně majetnickým chováním, ani nereálnými a stále tvrdšími požadavky v pracovní sféře, a dokonce ani ponižujícími poznámkami, živenými jeho stále narůstající žárlivostí.

Když se později dozví, co ji přimělo, aby přijala jeho neslušný návrh, jeho zklamání, hněv a pohrdání se sesypou jako domeček z karet. Rozhodne se o lásku milované Šeherezády bojovat a zasloužit si ji. Jeden z nejúspěšnějších formátů, vyvážených z Turecka do regionů východní a střední Evropy, dosahuje vynikajících výsledků sledovanosti během prime time v Bulharsku, Chorvatsku či v Řecku.


Hrají:

Šeherezáda:  Bergüzal Korel
Onur:  Aksal Halit Ergenç
Kerem:  Tardu Flordun
Bennu:  Ceyda Düvenci
Burhan:  Metin Çekmez
Nadide:  Tomris Incer
Ali Kemal:  Demir Ergun
Kaan:  Efe Çinar
Mert:  Merih Ermakastar
Gani:  Bartu Küçükçaglayan
a další

Popis: Romantický seriál, Turecko, 2006-2009

 

 

http://image.tn.nova.cz/media/images/original/Feb2011/720108.jpg?d41dulož to

www.uloz.to/hledej/

http://nd04.jxs.cz/470/128/6b7684d8de_73275451_o2.jpg

 
 

 

KontaktArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 114056
Měsíc: 1365
Den: 64